O mnie

Nazywam się Ewa, Z wykształcenia jestem Technikiem Fryzjerstwa, ale to makijaż jest tym, czym chciałabym się zajmować, Maluję od kilku lat. Do niedawna byłam samoukiem, ale już teraz mogę pochwalić się dyplomem wizażysty i charakteryzatora! Ukończyam Policealną szkołę wizażu i charakteryzacji FAM w Krakowie :)
Brałam udział w wielu konkursach makijażowych, o czym możecie przeczytać w zakładce pt. "Moje osiągnięcia".
Oprócz wizażu i charakteryzacji interesuję się też fryzjerstwem, rysunkiem i fotografią.
Nie lubię nudy - kocham kolorowe makijaże, Moimi ulubionymi makijażami są te awangardowe, Lubię też charakteryzację, gdzie staram się łączyć deformacje, protetyki i straszne postacie z makijażem artystycznym.Dlaczego zaczęłam malować?
Pewnie to już oklepane, ale chciałam być ładna, Nie mam doskonałej cery, nie posiadam specjalne symetrycznej twarzy, pełnych ust i zdecydowanie nie nadaję się na modelkę. Chciałam jednak poczuć się pewna siebie i "ładniejsza". Po pewnym czasie, za namową siostry zaczęłam wychodzić z moimi umiejętnościami w makijażu do ludzi - m. in. tak znalazłam się tutaj, na Bloggerze.

Może ktoś z Was mnie kojarzy. Kiedyś już miałam tutaj bloga, ale z pewnych powodów przestałam dodawać posty, aż w końcu go usunęłam. Teraz wracam i mam nadzieję, że ze mną zostaniecie na dłużej! Będzie mi bardzo miło ;)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza