poniedziałek, 21 sierpnia 2017

Paleta cieni Perfect Filter "Rustic Antique" od NYX

Przedstawiam Wam paletę cieni, po którą od jakiegoś czasu sięgam najczęściej. Dlaczego? Paleta "Perfect Filter" marki NYX, to kompozycja 10 kolorów, które można łączyć ze sobą w dowolny sposób i zawsze będzie to dobre zestawienie. Dzięki kolorystyce tej palety, możemy stworzyć makijaże dzienne i wieczorowe. Zdecydowanie ją polubiłam! 

Być może już ją znacie, a jeśli nie, to koniecznie musicie poznać! Paleta "Perfect Filter" od NYX, to zestawienie 10 najmodniejszych kolorów w tym roku. 
Znajdziemy w niej brązy, buraczki, złota i borda, a nawet jasne kremy - kolory matowe i połyskujące. Wszystko czego potrzeba, żeby stworzyć zarówno makijaże dzienne, jak i wieczorowe!


Od jakiegoś czasu używam tej palety bardzo często. Jestem zachwycona jej pigmentacją i łatwością nakładania - nie mówiąc już o cudownym zestawieniu kolorów... 


Bardzo polubiłam tą paletę za to, że kolory znajdujące się w palecie, wyglądają dokładnie tak samo na skórze. Pigmentacja cieni jest bardzo dobra! Kolory po nałożeniu są intensywne, nie ma prześwitów. 

Można nakładać je cieniami lub palcami - w każdym przypadku po nałożeniu wyglądają dobrze. 

Konsystencja nie jest zbyt sucha, dzięki czemu cienie nie osypują się i można budować nimi intensywność. Bardzo łatwo łączyć je ze sobą i blendować, więc nic - tylko pędzle w ruch!


Wyżej wspomniałam już, że zestawienie kolorystyczne tej palety jest tak uniwersalne, że nie tylko można łączyć ze sobą kolory w dowolny sposób, ale dzięki nim można stworzyć przeróżne makijaże - od dziennych, po wieczorowe! Bardzo lubię takie połączenia. 


Kolejnym atutem tej palety jest, to że zawiera nie tylko matowe cienie do powiek, ale ma też kilka połyskujących "foliowych" odcieni. 
Moim faworytem jest zdecydowanie złoto w górnym rzędzie - jest tak niesamowicie napigmentowany, masełkowaty, że nakładanie go, to istna przyjemność. Namiętnie wrzucam go do każdego makijażu (i nie tylko jego, bo od kiedy mam tą paletę, to używam jej non stop).


Makijaż oka zrobiony tymi cieniami, nie traci intensywności w ciągu dnia, a kolory są tak samo żywe jak na początku. Niżej możecie zobaczyć przykładowy makijaż wykonany cieniami z tej palety:

Fajne jest też to, że paleta cieni z serii "Perfect Filter" jest też dostępna w czterech innych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy znajdzie zestawienie kolorystyczne dla siebie. 

Można kupić ją już za 79zł (czyli jeden cień kosztuje 7.90zł - wydaje mi się, że w porównaniu z KOBO czy innymi wiodącymi markami, to fajna cena, a tu mamy jeszcze paletę).


_____________________________

PODSUMOWANIE:

PLUSY:
- fajne zestawienie kolorystyczne, można łączyć ze sobą cienie w różny sposób
- pigmentacja cieni
- modne kolory
- konsystencja
- łatwość w nabieraniu na pędzel i nakładaniu na skórę
- 5 opcji kolorystycznych
- w palecie znajdują się cienie matowe i foliowe
- można dzięki niej stworzyć makijaże dzienne i wieczorowe
- cienie nie osypują się
- można budować intensywność kolorów
- cena

MINUSY:
- brak!
Dajcie znać co sądzicie o tej palecie i czy ją znacie :) Może nie tylko ja ją tak polubiłam? Zachęcam do komentowania posta :)Do napisania!

2 komentarze: