piątek, 10 listopada 2017

Rozświetlacze w płynie "Away We Glow" od NYX

Rozświetlanie, to już "must have" każdego kompletnego makijażu, a rozświetlacze w kremie, to idealna propozycja dla wiernych trendowi "glow". Jeśli lubicie intensywne i trwałe rozświetlenie w wielu szalonych kolorach, to zdecydowanie powinniście poznać te płynne rozświetlacze!














Moda na "glow" panuje już od dawna. Nie jest ważne jakiego produktu używamy do rozświetlenia - ważne żeby był efekt rozświetlenia. Jeśli tak jak mi - pudrowe rozświetlacze nie dają Wam wystarczająco błyszczącego efektu "glow", to zdecydowanie powinniście poznać płynne rozświetlacze.


Kiedy warto zaopatrzyć się w płynny rozświetlacz?
- kiedy potrzebujemy baaardzo wyrazistego połysku
- kiedy chcemy, żeby połysk utrzymywał się na skórze przez cały dzień
- kiedy chcemy uzyskać efekt mokrej skóry
- kiedy chcemy "przykleić" dobrze rozświetlacz lub jasny cień na powiekę
- kiedy mamy bardzo suchą i problematyczną cerę, a pudrowe produkty to podreślają



Płynne rozświetlacze "Away We Glow" od NYX, to kolekcja 9 różnych kolorów - od klasycznych po te bardziej zwariowane i kolorowe. Wszystkie z nich spełnią każde z wyżej wymienionych zadań!






Moje odcienie "Away We Glow", to:
- 01 Liquid Prism
- 05 Rose Quartz
- 09 Moonbeam

... Czyli zwykłe, spokojne i uniwersalne kolorki.


Konsystencja rozświetlaczy nie jest lejąca ani klejąca. Dzięki temu łatwo rozprowadzić produkt w pożądanym miejscu. Rozświetlacze mają wygodne, włochate aplikatory - dlatego bardzo prosto wydobyć z tubki odpowiednią ilość produktu. Po nałożeniu na skórę rozświetlacze zastygają i od tego momentu są nie do ruszenia. 







Wszystkie trzy odcienie, które posiadam są bardzo mocno napigmentowane - co widać na zdjęciu niżej. Żeby otrzymać fajny efekt glow, wystarczy odrobina produktu. 
Rozświetlacze wystarczy delikatnie utrwalić transparentnym pudrem lub żeby uintensywnić efekt rozświetlenia, nałożyć na nie rozświetlacz w pudrze - idealne rozświetlenie gwarantowane!

W trakcie noszenia nie dzieje się z nimi nic niepokojącego. Nie rozwarstwiają się, nie schodzą ze skóry i nie tworzą plam, a efekt rozświetlenia nie traci intensywności.



Ze względu na ich kremową konsystencję, świetnie nadawać się będą też w przypadku makijażu skóry problematycznej - suchej, z niedoskonałościami. Kiedy wszystkie pudrowe produkty podkreślają zły stan skóry - warto spróbować kremowego rozświetlacza. 






Dzięki gęstej i kryjącej konsystencji, można używać ich też jako baza pod jasne i rozświetlające cienie do powiek. Jeśli mamy cień, który nie chce trzymać się skóry, albo nie daje nam wystarczającego krycia, to warto pod niego położyć rozświetlacz w kremie który nie dość, że podbije rozświetlenie, to jeszcze utrwali cień do powiek na dobre!

Wiecie co jeszcze w nich fajnego? Bardzo podoba mi się efekt na skórze, który dają. Nie jest to zwykłe rozświetlenie, jak w przypadku pudrowych produktów. Kremowe rozświetlacze dają efekt "mokrej skóry" - takiej świeżej, promiennej. Czegoś takiego nie da się uzyskać samym pudrowym rozświetlaczem.


________________________

PODSUMOWANIE:

PLUSY:
- efekt "mokrej skóry"
- wyraziste rozświetlenie
- dobry dla skóry suchej, z niedoskonałościami
- dobry jako baza pod rozświetlające cienie do powiek
- zastyga na skórze
- niezbyt rzadka i nie klejąca konsystencja
- nie schodzi ze skóry w trakcie noszenia
- kolekcja zawiera 9 różnych, ciekawych kolorów
- wygodny aplikator
- mocna pigmentacja

MINUSY:
- jest dość drogi



Cena jednej tubki, to 40 zł w oficjalnym sklepie internetowym NYX. Jeśli spodobał Wam się ten produkt, to właśnie tam go szukajcie :)


Do następnego posta!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz