poniedziałek, 13 listopada 2017

Czarna baza pod cienie - NYX Eye Shadow Base

Czarna baza pod cienie, to produkt, dzięki któremu jesteśmy w stanie otrzymać głębię koloru, podbić intensywność cieni do powiek i utrwalić makijaż oczu. Baza NYX, to produkt, po który bardzo często sięgam i mam nadzieję, że po dzisiejszym poście... Też zaopatrzycie się w ten produkt!

Czasem trafiają nam się cienie, które w palecie wyglądają na bardzo intensywny, ciemny i mocno napigmentowany kolor, ale po nałożeniu na powieki... Czar pryska, cień jest o wiele jaśniejszy niż go sobie wyobrażaliśmy, a ciemne smoky staje się po prostu kolorowym makijażem... 
Wtedy właśnie warto pomyśleć o bazie pod cienie do powiek. 


Czarna baza NYX Eye Shadow Base, to produkt, który bardzo przypadł mi do gustu.  Nałożenie tej bazy pod cienie zapewnia nam:
- podbicie intensywności koloru
- lepsze krycie cieni
- lepszą trwałość makijażu
- nadanie głębi ciemnym koloromBaza zamknięta jest w małym, szklanym słoiczku z solidną zakrętką. Oczywiście jak to ja - nie znoszę czarnych opakowań (o zgrozo! Większość kosmetyków jest pakowana na czarno), bo bardzo szybko się brudzą i ciężko je domyć...

Słoiczek nie otwiera się nieproszony i mimo kilku upadków, nie popękał.


W środku opakowania znajdziemy bardzo gęstą bazę, która konsystencją przypomina bardziej rozcieranie pasteli olejnych niż kremu - baza jest baaaaardzo gęsta i bardzo kryjąca.

Ze względu na dość zbitą i twardą konsystencję, żeby wydobyć ją ze słoiczka w odpowiedniej ilości, trzeba się przyłożyć - co w ogóle nie przekłada się na blenowanie i nakładanie na skórę, jest wręcz odwrotnie. Bazę łatwo nałożyć i rozblendować.

Jej nietłusta, ale lepka konsystencja zapewnia nam, że cienie dobrze przylepią się do niej, a w trakcie noszenia nie przesuwają się, nie rozwarstwiają i nie schodzą ze skóry.


Bardzo lubię efekt, który daje ta baza - nawet najgorszy czarny cień do powiek, wygląda na niej jakby był najbardziej intensywną i najciemniejszą czernią jaką kiedykolwiek widziałam. Tyczy się to też różnych kolorów, których krycie i intensywność pozostawia wiele do życzenia. 

Baza bardzo fajnie podbija kolory i sprawia, że nie tworzą się w nich prześwity - a co najważniejsze utrwala je na długie godziny. 
Eye Shadow Base od NYX, możecie kupić w oficjalnym sklepie internetowym NYX, za 33zł. Baza dostępna jest w 4 wersjach kolorystycznych - biały, perłowy biały, cielisty i czarny.


____________________

PODSUMOWANIE:

PLUSY:
- wygodny słoiczek
- bardzo gęsta i nietłusta konsystencja
- wydłuża trwałość makijażu oczu
- zapobiega rolowaniu, rozwarstwianiu i schodzeniu cieni z powiek w trakcie noszenia
- podbija intensywność kolorów
- wydobywa głębię kolorów
- pomaga nałożyć kolor równomiernie, bez prześwitów
- solidne opakowanie
- cena

MINUSY:
- szybko brudzące się opakowanie


Jestem ciekawa czy znacie tą bazę - dajcie znać w komentarzach! A może macie jakieś inne bazy który sprawdzają się u Was doskonale? Chętnie poczytam!Do następnego posta!

2 komentarze: