wtorek, 12 września 2017

Strobe Of Genius Illuminating palette od NYX

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam rozświetlacze! Używam rozświetlaczy codziennie i lubię bawić się ich połyskiem - na sobie i na klientkach. Bardzo polubiłam tą paletę za łatwość aplikacji, wysoki połysk i zróżnicowaną kolorystykę. Znacie ją już? Jeśli nie, to zachęcam Wam żebyście poznali :)


Kocham rozświetloną cerę! Nałożenie rozświetlacza, to mój rytuał - nie tylko w swoim makijażu, ale na klientkach też. Bardzo lubię ten efekt świeżej cery. Nie muszę już chyba wspominać, że dzięki rozświetleniu, twarz nabiera trójwymiarowości. 
Od jakiegoś czasu w mojej kolekcji rozświetlaczy, mam paletę Strobe Of Genius Illuminating palette od NYX i bardzo ją polubiłam.


Paleta składa się z 7 pudrów rozświetlających w różnych odcieniach:
- ciemne, ciepłe złoto
- jasne, chłodne złoto,
- brąz ze złotymi drobinkami
- lewenda
- jasny, chłodny róż
- ciemny, ciepły róż
- szampański


Wszystkie odcienie maja bardzo miękką i satynową konsystencję, nie są suche. Dlatego wystarczy jedno muśnięcie palcem czy pędzlem i trzeba uważać, żeby nie zafundować sobie zbyt dużego "glow".


Po nałożeniu na skórę łatwo się blendują i pozostają na niej przez cały dzień. Nie tracą połysku i nie ścierają się ze skóry. 


Można używać ich jako cienie do powiek, do rozświetlenia kącika wewnętrznego, lub do tzw. "spotlight" czy innych trików w makijażu oczu. Dają dobre krycie i duży połysk, zwłaszcza nałożone na bazę. W palecie znajdziemy odcienie dla każdego typu karnacji - od jasnych bladziochów, po opalone cery. 
Każdym odcieniem możemy budować intensywność rozświetlenia - w zależności od tego, czy potrzebny nam delikatny efekt, czy intensywny połysk. 


Cena palety w sklepie internetowym NYX, wynosi 79 zł. W przeliczeniu na sztuki, to 11.20zł - a przecież w cenie mamy jeszcze opakowanie. 


______________________


PODSUMOWANIE:

PLUSY:
- 7 różnych odcieni, od jasnych po ciemne
- paleta dopasowana do wszystkich typów karnacji
- miękka konsystencja
- bardzo dobra pigmentacja
- dają duży połysk
- można budować nimi intensywność rozświetlenia
- łatwo nabrać je na pędzle lub na palce
- łatwo si blendują
- nie tracą intensywności w trakcie noszenia
- można używać ich też do makijażu oczu
- niska cena

MINUSY:
- brak! Jeśli szukacie palety, którą chcecie przeznaczyć nie tylko do własnego użytku lub jeśli lubicie eksperymentować z różnymi odcieniami rozświetlenia, to paleta Strobe Of Genius jest dla Was! 
Kolory pudrów rozświetlających są dopasowane do wielu typów urody, a dzięki ich konsystencji można manipulować efektem, który chcemy uzyskać! Polecam Wam tą paletę :)
Do następnego posta! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz