wtorek, 20 czerwca 2017

"Conceal. Correct. Contour" - paleta korektorów od NYX

Przedstawiam Wam paletę korektorów, dzięki której wszelkie niedoskonałości zostaną zakryte! Oprócz tego, że można nią zakryć niedoskonałości, to można też wykonturować twarz, więc dla mnie to produkt idealny! 
Jeśli jesteście ciekawi kremowych, trwałych korektorów o bardzo dobrym kryciu, to zapraszam Was do zapoznania się z paletami "Conceal. Correct. Contour" marki NYX!

Palety korektorów od NYX, to jedne z wielu kosmetyków, które otrzymałam w ramach udziału w NYX Face Awards Polska 2017.
Od razu polubiłam się z jaśniejszą wersją korektorów - czyli paletą LIGHT, których używam codziennie do zakrywania niedoskonałości i cieni pod oczami, a nawet do konturowania. 


Każda z palet składa się z 6 odcieni kremowych korektorów. Jest wersja jaśniejsza (LIGHT) i ciemniejsza (MEDIUM), więc każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zarówno w jasnej jak i w ciemniej wersji znajdziemy:
- trzy odcienie w kolorach cielistych (do zakrywania niedoskonałości, cieni pod oczami)
- jeden odcień w brązie (do konturowania) 
- kolor cytrynowy (do zakrycia niebieskich i fioletowych niedoskonałości) 
- brzoskwiniowo-różowy kolor (niwelowanie siniaków cieni i nadanie kolorytu skórze)  

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam te palety, to wydawało mi się, że obie wersje są zbyt ciemne jak na korektory. Okazało się jednak, że nieruszone, nowe korektory mają na sobie tak jakby ciemniejszą wierzchnią warstwę, a po nabraniu ich na pędzel widać już ich prawdziwy kolor.  
Możecie zauważyć to na zdjęciach.


Kolory palety LIGHT:

Kolory palety MEDIUM:

Korektory zakrywają wszelkie niedoskonałości - nawet najciemniejsze cienie pod oczami - a najlepsze jest to, że wystarczy cienka warstwa produktu, żeby uzyskać dobry efekt. 
Ich konsystencja jest kremowa i łatwa w nakładaniu, więc można budować nimi warstwy i idealnie wtopić produkt w skórę. W razie potrzeby można mieszać korektory z innymi produktami, np. farbami.


Korektory po nałożeniu zastygają i utrzymują się na skórze przez cały dzień (nieważne czy z bazą czy nałożone bezpośrednio na skórę). Nie przesuwają się, nie rolują i nie zbierają w zmarszczkach podczas noszenia. Dzięki temu, że korektory mają tak dobre krycie - są też wydajne. Używam jej już od miesiąca, prawie codziennie, a w odcieniu, który jest przeze mnie używany najczęściej dalej nic nie ubywa ;)


Uważam, że palety "Conceal. Correct. Contour" od NYX, to produkty idealne do kufra wizażysty lub charakteryzatora. 

W obu wersjach LIGHT i MEDIUM znajdziemy odcienie w żółtych, pomarańczowych, różowych i oliwkowych tonach, więc jeśli mamy takie dwie palety w kufrze, to z pewnością będziemy mieć też korektor dla każdej klientki. Nieważne czy jej karnacja jest jasna czy ciemna. 
Do tego dochodzi bardzo dobre krycie i łatwa w pracy konsystencja, więc czego chcieć więcej? 


__________________________________


Palety korektorów można kupić w sklepie internetowym NYX i w ich butikach stacjonarnych za oszałamiającą cenę 52zł. Według mnie cena za paletę jest na prawdę dobra przy takiej jakości i wyborze kolorów, które w nich oferują. 
PODSUMOWANIE:

PLUSY:
- kolory dla każdego typu karnacji
- odcień do konturowania na tłusto
- kremowa konsystencja
- bardzo dobre krycie
- możliwość budowania warstw
- trwałość
- wygodne i solidne opakowanie
- cena Jestem ciekawa czy znacie już te palety? Co o nich sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!"Do przeczytania" następnym razem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz