piątek, 12 lutego 2016

Zestawienie propozycji makijażu na Walentynki

Niedawno obiecany post o zestawieniu wszystkich moich propozycji na makijaż walentynkowy. Znajdziecie tutaj czerwień, róż, fiolet i bordo - czyli przewodnie kolory 14 lutego. Wolicie coś bardziej dziewczęcego, mrocznego, eleganckiego, tajemniczego? Jestem pewna, że każda z Was znajdzie w tym poście coś dla siebie!W każdym poście podkreślam, że to co tutaj pokazuję, jest tylko i wyłącznie moją wersją, a jak Wy ją przedstawicie na swoim oku czy twarzy - jest już Waszą wizją. 
Możecie tutaj dodawać więcej kolorów, kreski, sztuczne rzęsy - dozwolone ;)

Do tej pory przedstawiłam Wam 4 makijaże. Dwa z nich s a z dodatkiem kreski zrobionej eyelinerem. Są to ostrzejsze i bardziej eleganckie wersje niż pozostałe dwie. Pierwsza wersja, którą możecie zobaczyć TUTAJ, to kremy i brązy w połączeniu z fioletem i kreską namalowaną eyelinerem.
Druga propozycja z eyelinerem, to jeden z najnowszych postów na blogu. Makijaż  podobny wyżej przedstawionego, a jednak inny. Wersja z kreską i bez kreski, czyli delikatnie i ostro. Możecie go znaleźć TUTAJ.
Kolejny makijaż, to zestawienie koralu i bordo w niewielkiej ilości. Makijaż jest mroczny, tajemniczy i zdecydowanie ma "to coś". Znajdziecie go TUTAJ.
Ostatni makijaż, to wersja delikatna i dziewczęca z dodatkiem czerwieni i rożu. Znajdziecie go TUTAJ. Możecie też do niego dodać kreskę :)
Każdy z tych makijaży możecie wykonać razem ze mną krok po kroku. W każdym poście poświęconym danemu makijażowi znajdziecie potrzebną instrukcję i zdjęcia :)

Która propozycja walentynkowa najbardziej Wam się podoba?


8 komentarzy:

 1. Ja przeważnie stawiam na makijaz ust.
  __________________
  www.justynapolska.com
  Fashion&beauty expert

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też lubię mocno podkreślać usta :)

   Usuń
 2. Pierwsze 3 makijaże super :> Ostatni jakoś nie do końca w moim guście ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealne brwi.uzywasz kredki do brwi?:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Używam tylko czarnego cienia :)

   Usuń